Menu
Your Cart
200 TL ve üzeri alışverişlerde, ÜCRETSİZ KARGO.

Kargo ve İade Koşulları

Kargo ve İade Koşulları

 

Satın aldığınız ürün, belirttiğiniz teslimat adresine …………. Kargo aracılığıyla gönderilecektir. Satın aldığınız ürünün teslimini takip eden 14 gün içerisinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu durumda iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, cayma bildiriminizin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde,  ………. Kargo aracılığı ile aşağıda belirttiğimiz adresimize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

 

İade Adresi:

Masal Seramik Evi Yayınları Emine ÇEPNİLER

Uğur Mumcu Mah. Akşemseddin Cad. Nurçiçeği Sok. Özışık Sitesi Blok No. 4A Kartal , İSTANBUL

Telefon                               : 0216 9xxxxx

E-posta                : [email protected]

 

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin sevk irsaliyesi üzerindeki; kullanılmamış, paketi açılmamış, sevk irsaliyesinin aslı ve varsa tüm tamamlayıcı parçaları ve aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, sevk irsaliyesi aslı ve varsa tamamlayıcı parçaları ve aksesuarları ile birlikte gönderilmeyen, eksik ve/veya hasarlı ürünlere iade kabul edilmez ve böyle bir ürünü adresimize göndermeniz halinde kargo ücreti tarafımızdan ödenmez.

Tarafımıza ulaşan ürünün yukarıda belirttiğimiz şartları taşıyor olması halinde, en geç 14 gün içerisinde iadeye konu ürüne ilişkin olarak ödediğiniz toplam bedel tarafınıza iade edilir.

Cayma süresi geçtikten sonra gönderilen veya yukarıda belirtilen şartları sağlamayan ürünler iade kabul edilmez ve adresinize geri gönderilir.

Web site Kullanım Politikaları gereği tarayıcı çerezleri ile yüksek performansta web sitemizde cokiee çerez politikası uygulamaktayız.